ART / Lithographs / Litograph in colors 12983353
nr 1298 3353
John Salt
(f. 1937), Storbritannien
John Salt (b. 1937), Great Britain. Skrotbilar. Signed, numbered 34/150, oramat löst blad, sheet: 70x50,
LITOGRAPH IN COLORS, Skrotbilar. Signerad, numrerad 34/150, oramat löst blad, bladets mått: 70x50 cm
John Salt, painter born 1937 in Birmingham, Storbritannien.
1000
SEK 500
Monday December 16 2019
at 19:36:27
15/12 22:25:20